Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporucuju bezdratovou mys

Tohle neni dotaz, ale informace.

Objednaval jsem pro usera k HTPC bezdratovou laserovou mysku Logitech M705 a v navalu nakupni euforie jsem vzal jednu i pro sebe ke sve samohrajce. Recenze je jedna vec, osobni zkusenost druha. Tak tedy: jsem z ni absolutne nadseny! Vyborna ergonomie, skvely dosah (pres sest metru, vic neotestuju), zadne lagy (akorat velmi kraticke probuzeni po dlouhe necinnosti), vyborne kolecko, etc, etc. Shanite-li kvalitni bezdratovou krysku, smele do ni! Cena je trosku vyssi, ale za vyborny produkt se prece plati...

Nechci ti kazit radost... Tyhle myši (jejich ještě dražší nabíjecí variantu) jsem koupil asi před rokem do firmy, jednu jsem si ještě "ukradl" domů... Nadšení jsem sdílel jako ty. Ergonomie vynikající, funkčnost skvělá. Nabíjecí, takže na noc se hodí do stojánku a nemusí se člověk bát, že dojdou v nejlepším v noci na neděli baterky a náhradní nikde.
ALE.
Koupil jsem jich šest. Všechny po půl roce začaly dělat místo kliku dvojkliky. Dovedeš si představit, jak to nasere, když potřebuješ rychle přetažením zkopírovat 500 souborů a ona udělá dvojklik a začne se to všechno otvírat a spouštět a můžeš jen bezmocně přihlížet. Kolega s ní praštil vzteky o zem (můžu ti vyfotit, jak hezky vypadá i zevnitř). Začaly to dělat po půl roce všechny šest. Takže to nebude náhoda 3-[...

Dle pitvy zdechlotiny to vypadá na mikrospínače. Že do této drahé myši nacpali stejné mikrosviště jako do dvoustovkovejch myší. Razantní promačkání levého spínače na chvíli pomohlo. Přeji ti, aby ti vydržela déle, než nám.

To kmochna: Bohužel, kolegu co rozplácl myš o podlahu jsem vyfotit v akci nestihl a s novou krysou to odmítl zopakovat. Leč mohu posloužit výsledkem: Hromádkou pokroucených součástek a rozlámaných troskek.