Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční úsporný režim

Ahoj.
Pokud počítač přejde do úsporného režimu, tak se při spuštění restartuje počítač. Pokud přepnu PC do úsporného režimu tlačítkem na klávesnici, napíše že přechází do úsporného režimu a restartuje se hned.
Win XP HOME SP3
viry nejsou
ovladače OK
Prosím poraďte.
Dík

v biosu - někde v sekci power - je nastavena podpora acpi, případně zvolen nějaký uspávací režim s3 nebo vyšší?
ale jak píše jano, u stolního pc nevidím v uspávání žádnou přednost a neřeším ho.

jiné je to u velkofiremních doménových pc, kde se přehrává půlka registrů a cpe se 100mb děsně důležitých programů do ramky, tam je uspávání nutnost pro zachování duševní rovnováhy.