
hláška v biosu WARNING
proím poraďte hláška v biosu WARNING: SETTING WRONG VALUES IN BELOW SECTION MAY BE CAUSE TO MALFUNCTION
mam problémy s notebookem, který mám týden starý, nevím jestili to má něco společného.děkuji
Varování: nastavení špatných hodnot v sekci níže může způsobit nefunkčnost.
Víc se poradit nedá, nevíme, co to je za notebook a co tam máš nastaveno.
koupil jsem si notebok Asus K70IC Intel Core 2 Duo T6600 2,2 GHz / 2 MB / 800 MHz,RAM 4096 MB, grafika nVidia GeForce with CUDA GT220M 1GB DDR2 VRAM
a jde o to, že jsem si ho koupil bez OS a dával jsem si ho tam sám, dával jsem tam windows XP a to mi prvně nešlo, po radě kamaráda jsem přenastavil IDE to se mi nějak podařilo a windows jsem nainstaloaval jenže jsem se tam v biosu pohyboval nějak zmatkovitě a nevím jeatli jsem tam neco nenastavil.
ty windousy jsem musel ještě jednou přeinstalovávat, protože mi tam hlásilo při vypínání nějakou chybu a to jsem tam měl jenom minimum programů a hlásilo to chybu v paměti v adrese a u záznamu zvuku, který jsem zkoušel mi to psalo ať ukončím další aplikace, že má málo paměti a nešli ni tam některé klávesové zkratky.
v IDE configuration jsem přenastavil na compatible
pod tím je ještě THIRD IDE MASTER : HARD DISK
FOURTH IDE MASTER: ATAPI CDROM
no a? ta hlaska je cisto o tom, ze nech do toho amateri nelezu, pretoze zlym nastavenim mozes dostat PC/ntb do stavu ze vobec nenabehne.