Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém při zapínání PC

Zdravím, mám takový problém se svým počítačem. Poslední cca. 3 dny když jsem ho chtěl zapnout, tak se sice rozjel, kontrolka svítila, větrák se točil ale monitor se nerozsvítil. Stačilo ho vypnout (PC) a hned znova zapnout a už to šlo bez problémů. Teď už to ale nejde. Monitor nemá signál od počítače, přitom PC se tváří, že jde normálně (nic nenačítá, jen se zapne). Překontroloval jsem propojení monitoru s PC i ve vnitř počítače jsem kontroloval, není-li nějaký kabel odpojený, ale vše se zdá být v pořádku. Předpokládám, že bude závada někde na HW ale raději bych chtěl, aby jste mi poradili prosím.
Operační systém mám Windows XP prof. Kdyžtak napište, potřebujete-li vědět, co tam je za HW, pokusím se zjistit.

Zdravím, měla jsem úplně stejný problém, který byl nakonec takový, že bylo tuším něco uvolněného v pc (tuším grafická karta), co přesně nesedělo a pak záleželo víceméně na náhodě, kdy se spojení chytlo a kdy ne :) pc jsem odvezla na oprvu ke známému, který mi ho druhý den vrátil, bohužel přesné detaily nevím.

Všechno jsem rozpojil a profoukl, vytáhl jsem na 10 minut baterii (reset biosu) a grafiku jsem vyndal také a profoukl. Problém přetrvává... grafiku nemám možnost vyzkoušet na jiném pc (jsem připojen momentálně z notebooku). Mohlo by to být i něco jiného než grafická karta, nebo mám koupit novou?