Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je panasonic TXP37C10Y (plasma TV) dobrá?

Dobrý den.
Chtěl bych si koupit novou televizi, zalíbila se mi plasma TXP37C10Y (hlavně díky slušné ceně..).
Televize je normálně širokoúhlá, ale má rozlišení 1024x768, které je pro normální formát.
Zajímalo by mě, jestli nebudou lidé při normálním přijmu z digi-tv nějak deformovaní a jestli máte někdo zkušenosti s takhle nižším rozlišením, co se kvality obrazu týče.
Díky za pomoc, hezké vánoce

Vím, je to nejlevnější plasma, ale zatím se mi zdá zbytečnost jít do full HD když bude sloužit pouze na přehrávání normální digitální televize. Spíš mi jde o to, aby byl obraz normálně širokoúhlý při širokoúhlých filmech a při normální 4:3 byly na stranách klasické černé pruhy.
Někde jsem četl, že pixely jsou při takovémto rozlišení obdelníkové, bude i obraz nepřirozeně široký?
Jinak co jsem se koukal, tak všechny plasmy v nabídce Panasonicu (tato značka mi byla doporučena jako nejlepší) s 94cm jsou v tomto "podivném" rozlišení...

Ja jsem neco podobneho mel, ale vymenil za LCD (taky Panaka) o mensi uhlopricce (82cm, neb na to tlemim ani ne ze dvou metru), ale full HD. Ten rozdil je propastny! Tvrdim, ze nezalezi ani tak na uhlopricce, jako na kvalite zobrazovace - i nablbly terestricky analog je na FHD oproti HD-ready nebe a dudy. Jestli casem poridis FHD kameru, bude te HD-R mrzet...

Já si před rokem koupil tento model Panasonic TH-42PX80E,obě mají podobné parametry jen ta moje je o kapánek větší.Koukám taky na DIGI-tv a obraz je víc než v pohodě.Jde o to že na to digi který má malý datový tok je tento typ obrazovky to pravé ořechové.Známý má plné HD a je při stejném signálu nešťastný je to nekoukatelné.Jestli chceš aby to vypadalo i při nízkém datovém toku jaký po satelitu posílá digi-tv tak by si musel koupit něco s neo-pdp panelem třeba tohle Panasonic TX-P42G15E ale to je už jiná cenová kategorie.Ta tebou vybraná se dá koupit za 12 a to neo-pdp za 30 litrů,takže mluvím z vlastní roční zkušenostní na digi to je dostačující,di do toho.