Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání PC

Jeden víkend se mi stalo že jsem zapnul Pc a za 10 minut mi zamrznul Pc a bylo to na tvrdej restart protože ani po hodině sem ho nerozchodil v pondělí ale zase PC běžel OK a pořád zatím běží ale co to bylo že v sobotu i v neděli zapnul a po 10 minut zamrznul ?

Budu pokračovat v tomto vlákně. Také mi zamrzá počítač a nevím co s tím.
Teploty jsou všude OK. Zamrzá to občas. Někdy ve hře, někdy ve Win a někdy při absolutní nečinosti PC. Obraz zůstává neměnný (žádnej blueScreen atd). Po vytvrdnutí dlooouho hrabe hdd. Jediný podezření bych měl na RAMky ale nevím, jak je pořádně testnout. mám to i lehce vytaktovaný, ale dříve to nedělalo.

Konfigurace je:

E6750 2,66 @ 3,2 GHz 1.34 voltu (teploty ve Win mám kolem 30°)
2x1GB A-Data Extreme CL4 800MHz
Asus Commando P965
HDD WD 320GB 16MB - (nějaká serverová verze s dlouhou životností)
Asus 7950GT 512MB 550/1400 @ 620/1600 (teploty ve Win do 40° a ve hrách do 70°)

Ovladače atd jsou všechny nové