Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk u pc.. ovladace zmizely

Zdravím u pc mi přestal jít zvuk a zmizeli mi kodeky na zvukovku tak jsem je tam chtěl znovu nainstalovat a když jsem je nainstaloval tak ovladace fungujou ale nechce mi to nacist zadny zarizeni a pise mi to . please stop other audio aplication before starting. No a ja nevim co mam jako vypnout aby to slo... Díky za pomoc. Zvukovka je normalne Realtek AC 97.

Díky moc a všem předčasné veselé vánoce...

" Zvukovka je normalne Realtek AC 97." - to není zvukovka - spíš napiš, jakou máš základní desku, odkud je ovladač a jaký máš Windows. Zkus ve správci zařízení zvukovku zkontrolovat-(+ případné žluté otazníky či vykřičníky u všech zařízení), případně ji odeber a zkus znovu po restartu nainstalovat správný ovladač.