Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeinstalovat Vistu

Dobry den je prosim Vas nejaky jednoduchy navod jak reinstalovat Vistu??System uz je hodne zahlceny a uz neslape jak na zacatku. Moc dekuji za radu. Jinak nemam instalacku, tak nevim jestli si ji mam stahnout nebo to jde nejak bez ni. A jeste mi jde o to ze mam orginalni win a nevim jestli treba neztratim licenci.
Dekuji za Vase navrhy

Obraz DVD se dela hned pri prvnim spusteni notase, spusti se zaloha a ceka na vlozeni DVD 2x cd1 cd2 tim si vytvoris zalohu, pokud jsi tuto hlasku ignoroval mas smulu.
Pak jedine koupit za 150Kc dvd se systemem i to je mozne dokoupit. Licence samozrejme spada pod ten OS ktery mas s koupi notase (home,profi, Ultimate); Podle toho DVD zakoupis a nebo si DVD vytvoris od nekoho kdo ma stejny OS jako ty. Bohuzel drivery a ostatni si uz musis stahnout od vyrobce. :puff: