Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkazy v Thunderbirdu

Zdravim a prosim o pomoc v Thundebirdu mi nejde zprovoznit " Otevrit odkaz v prohlizeci " a ani se neotevre odkaz v jakemkoliv prohlizeci na jeho kliknuti.Dik za info na krem@volny.cz

nedávno jsem tady taky řešil tento problém. neotvíraly se mi webovky v mozille. bohužel nikdo neporadil. nakonec pomohlo nastavit jako výchozí prohlížeč internet explorer, zkusit jestli to fukguje - fungovalo, a pak zpátky nastavit jako výchozí prohlížeč mozillu. a to pomohlo. už to de.

Tuto moznost jsem taky zkousel a me se odkaz neotevre v zadnem prohlizeci.Thundrbird mi hlasi tuto chybu : Chyba: uncaught exception: [Exception... "Component returned failure code: 0x80004005 (NS_ERROR_FAILURE) [nsIExternalProtocolService.loadUrl]" nsresult: "0x80004005 (NS_ERROR_FAILURE)" location: "JS frame :: chrome://communicator/content/contentAreaClick.js :: openLinkExternally :: line 188" data: no]