Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizení volného místa na HDD

Chtěl jsem si nainstalovat 'jednu' hru na HDD jsem měl 14GB volneho mista, a hra zabira 12GB. Při extrahovani (Soubor byl v raru) u 92% mi to napsalo že na disku je malo mista a je potřeba minimálně dalších 2GB (Extrahování se přerušilo). Podival jsem se na volne misto na HDD a najednou tam je jenom 4GB a složka kterou jsek extrahoval nikde neni, to je natom pravě to divne :D Spustil jsem CCleaner s nadějí, že se to dá do pořádku :D:D bohužel těch 10GB se někde vypařilo...Odstranil jsem tedy dalších 13GB (teď jsem měl volných 17GB) a šel hru extrahovat znova. Ke konci mi to ovšem znova napsalo že je potřeba ještě 1GB volneho mista. Složka s hrou nikde zase není a volne místo na HDD mi kleslo na 6GB :D nevim co stim...a mazat další věci z HDD se mi fakt nechce...diky za radu

ak sa instalator nedokaze ropaknut a lebo to nainstalovat, tak po skonceni instalacie sa sam odmaze, nic divneho. To zabrate miesto budu nejake docasne subory v adresari TEMP ktore vznikli pri jeho rozpakovavani.

a mazat další věci z HDD se mi fakt nechce

bud stadial este nieco zmazes, alebo si kupis vacsi disk. inac si nezahras.