Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna se sama odinstalovává

Máme doma takový problém s tiskárnou, už vážně nevíme co s tím. Vždy, když chceme něco vytisknout, zobrazuje se nám zpráva, že tiskárna není nainstalovaná. Když ji nainstalujeme, tisk probíhá v pohodě, ale po vypnutí tiskárny jako by se zase odinstalovala a druhý den to zase nefunguje. Na našem počítači máme 4 uživatelské účty. Napadlo nás, jestli se to třeba neodinstaluje vždy po odhlášení nebo přepnutí účtu, ale dřív jsme tyto problémy neměli, tiskárna vždy fungovala. "Blbne" to až asi posledních 14 dní. Už jsme opravdu dost zoufalí. Kdybyste někdo věděl co s tím, byla bych vám nesmírně vděčná.
Děkuji.

co je to za tiskárnu (typ, značka)?
Je připojená přes USB?
POkud ano, jaká další zařízení máš v PC na USB připojena?
Když tiskárna nefunguje, pomůže ji odpojit od USB a znova připojit? Případně přepojit do jiného USB portu?
Nepoužíváš na PC nějaký "čistič" (též známý jako "kurvítko OS") registrů/systému?

Tiskárna je hp psc 1210. Je připojená přes USB a jinak máme přes USB připojenou jen klávesnici. Vypojení, připojení i změnu portu jsme už zkoušeli, tiskárna fungovala celý den, ale druhý den po zapnutí počítače to bylo opět odinstalované. Čistič používáme- CC Cleaner.

V tomto ohledu je každá rada drahá. Pokud se už děje to, že tiskárna "mizí" i bez použití CCleaneru, tak se bojím, že zásah je někde hluboko. Mohl by pomoci návrat systému do bodu před tím, než to začalo blbnout.

P.S.: Rozhodně NEDOPORUČUJU používat JAKÝKOLI čistič/optimalizátor registrů, nadělají více škody než užitku; jejich přínos je spíše psychologický.