Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak propojit notebook s televizí?

Ahoj napadlo mě pustit si film na tv z notebooku. TV kartu nemam a tak se ptam jde-li to nějak obejít. Přemýšlel jsem to zapojit jako projektor (vytáhnout audio a video pomocí kabelu s redukcí), ale nevím jestli to jde. V ntb mám výstup na klasický konektor grafické karty (samici). Existuje tedy nějaký kabel, nebo redukce na jedné straně cinch a na druhé straně konektor grafické karty (samec) ?? Pokud je to hloupost tak se omlovám předem za dotaz.

Změna předmětu, původně: kabely, redukce (host)

Momentálne sa začínajú objavovať v predaji za velmi zaujímavé a prístupné ceny WIFI prepojovátka určené ako náhrada kábla medzi zdrojom signálu a zobrazovačom / TV alebo monitor /. Vcelku rozumná vec ak monitor visí na stene.