Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena grafickej karty ( Problem)

Zdravim,
mam mensi problem s vymenou grafickej karty. Jedna sa o PCI-x. Pri vymene karty nastal problem vtom ze po vymene nereaguje na novu grafiku monitor. Skusal som vytiahnut SLI, skusal som pouzit druhy pci-x slot, skusal som ju aj poriadne dotlacit tak ze som pritlacil MB s grafiku, taktiez som skusal aj vratit staru grafiku ale ani tak sa monitor nechyta. Neviem si fakt rady co sa asi mohlo stat ?! Jednoznacne karty su obe funkcne a aj monitor je plne funkcny. PCI-x som vyfukal stlacenym vzduchom a stale nic. Ak ma niekto daky napad alebo otazku ktora pomoze k vyrieseniu problemu tak napiste.

Vopred dakujem.

No ano, ak sa moc ponáhlas. Napríklad máš otvorené PC, vymeníš kartu pri "vypnutom PC", no vypnuté PC neznamená že je všetko bez napätia. Výmena karty zásadne pri odpojenom napájacom kably 230V + minútku kým sa vybije zbytkový náboj v kondenzátoroch.

Co mas za monitor? To mi dela i HP LP1965, jen si obcas rozmysli (pri HW zmene), ktery ze vstupu bude aktivni, pripadne jestli vubec bude aktivni...

Jedna z funkcnich pomoci byla vymenit DVI-D kabel od HP za DELL. Ten je mnohem silnejsi a monitor najednou zacal fungovat (tekze predpokladam nejaky utlum na vedeni + nizky vystupni signal z grafiky)...