Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač se sám restartuje

ahoj, už delší dobu mi zlobí pc, občas se sám od sebe restartuje, ani nemusím zrovna nic dělat, jen je prostě zaplý a restartuje se, po restartu se objeví okénko s chybovou zprávou, ta obsahuje toto C:\DOCUME~1\PETRAM~1\LOCALS~1\Temp\WER0839.dir00\M ini122009-02.dmp
C:\DOCUME~1\PETRAM~1\LOCALS~1\Temp\WER0839.dir00\s ysdata.xml

paramtery počítače jsou
Systém:
Microsoft Windows XP
Professional
Verze 2002
Service Pack 3

Počítač:
Intel(R)
Celeron(R)CPU 2.53 GHz
2.52GHz,2,00 GB RAB

víte někdo čím to je a co s tím dělat?
PS:počítačům moc nerozumím, tak prosím mějte trpělivost

1) SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M (1000007e) (fltmgr.sys) - DRIVER_FAULT - ntoskrnl.exe
2) SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M (1000007e) (Ntfs.sys) - DRIVER_FAULT -system
3) KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M (1000008e) (dfrgntfs.exe) - DRIVER_FAULT - dfrgntfs.exe
4) PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA (50) (Ntfs.sys, sr.sys, fltmgr.sys) - DRIVER_FAULT - firefox
5) PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA (50) (Ntfs.sys, sr.sys, fltmgr.sys) - DRIVER_FAULT - system

Vše souvisí se souborovým systémem - ntfs, fltmgr (file system filter), defrag, sr (system restore filesystem filter driver), firefox (cache).

Otestovat disk na vadné sektory (hdtune) a raději ještě paměť (memtest)