Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukradený STEAM

Ahoj,
mam problem, kamos ze hry me pozadal abych mu hostoval pri zapase, protoze jednomu hraci od nich se to strasne lagovalo, napsal mi ze musim mit na zapas anticheat a poslal mi odkaz na nej - Aequit … 7.5KB.html ja sem ho stahnul a pri instalaci sem tam musel vyplnit ucet a heslo, ptal sem se kamose jestli to je v poho a on rikal ze jo, ja to vyplnil a hned sem se odhlasil a mam jiny heslo a jinou kontrolni otazku.
Potreboval bych to nutne zpet, jelikoz s mym klanem mame dohodnuty zapasy atd...
Mam email, adresu, IP i nicky s kterejma sem na tom steamu hral.
Moc prosim, pomozte mi.
Predem moc dekuju

mám spoustu známých, které znám jen přes PC a taky pár kamarádů, ale kamarády si velice dobře vybírám. Mimochodem, tým této poradny je taky "mezinárodní" a toto přátelství nevzniklo okamžitě, rozhodně ne tak, že bysme spolu zahráli pár her v CSS (mimochodem, CSS "komunita" je celá taková divná, samé malé děcko a puboš co si střílením léčí komplexy; rozhodně se to nedá srovnávat např. s lidmi okolo BF2, kde těch rozumných je daleko větší počet. Horší je, že tímhle morem začíná být prolezlý i TF2 a L4D)

jak jsem psal - za hloupost se platí, a tys jich nasekal několik. Evidentně si moc vynaložených prostředků nevážíš...

Já když nakupuju elektronicky, vždy si tisknu receipt do PDF, důkaz to sice není, ale je to jistý podklad, kterým můžeš v případě problémů operovat. No a mazat klíč přišlý emailem.. co už na tohle říct. Já mám veškerou mailovou komunikaci zálohovanou (jednou přímo v The Bat, jednou jako Bat archiv, a tentýž archiv ještě na DVD-RAM)

On by to i jakýs-takýs důkaz být mohl (kdyby ho měl zazálohovaný, dá se ověřit hlavička), a kdyby to posílali v pdf, bylo by to ještě průkaznější. Například Adobe mi posílalo licenční klíče na CS3 i CS4 v zabezpečeném (=prakticky nezfalšovatelném) *pdf, s uvedením jména, adresy...