Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB externi disk

Zdárec prosím vás dá se připojit USB Externí disk do konektoru usb DVD jako Fl asch paměti?Bude to fungovat? To samé i do autoradia?nějak jsem tohle téma nikde nečet.Děkuji
Zmena predmetu, pôvodne: USB EXTERNI DISK (los)

málokterý stolní dvd to umí - se mi vybavuje polský ferguson. u autorádií je to scifi.

hlavně to nemívá dostatečné napájení - můžeš obejít externími disky s vlastním zdrojem - nic použitelného do auta.
pak taky starší krámy podporují jen fat16 - podporu fat32 musíš ověřit flashkou aspoň 4gb.