Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 7 - 64bit - criticka chyba - Kernel-power

Dobry den,
PC mi samovolne zamrza popripade hodi ,,modrou smrt,,

V eventlogu jsem nasel nasledujici kritickou chybu:

- <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/ev ent">
- <System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
<EventID>41</EventID>
<Version>2</Version>
<Level>1</Level>
<Task>63</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000002</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2009-12-20T23:30:54.752414500Z" />
<EventRecordID>3872</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>Jan-PC</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
- <EventData>
<Data Name="BugcheckCode">0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter1">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter2">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter3">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
<Data Name="SleepInProgress">false</Data>
<Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
</EventData>
</Event>

Otestoval jsem nekolikrat RAM, vse v poradku(golmemory test, memtest86)
Nevim kde hledat chyby jestli v hardwaru nebo nedokonale WIN 7(ovladace,atd...)
Bios i ovladace jsou aktualni. Vsechny aktualizace stazene.

Sestava: ASUS p5e3, intel E8400, KINGMAX DDR3 1600mhz, FORTRON 700w, SEAGATE 1TB, NV 9800gt

Predem dekuji za rady a prispevky.

Zostava zak.doska:M5A97R2.0. Proc.AMD 6 jadro.Ram 1x 4gb (1600).Zdroj 700 fortron.Graf.karta gf 250 top 512mb PCI-E 2X .Win 7 (64).Pri tejto konfi mi beži všetko ok,ale ako nahle som zakupil GF 740 oc 2GB PCI-E 3X.Stale hádže kriticku chybu kernel power(proste zamrzne komp a na monitore hlaška žiadny signal).Chybu dava aj pri obyč.surfu pozerani filmu pri akejkolvek činnosti.
Skusil som dosť veci na zlepšenie napr:podtakt.ram,graf.karty meniť sloty na doske,program DDU (uninstal driver).Kartu mam zapojenu v d-sub konektore kedže monitor ma len taký.Može to byť v redukcii?

Mám tu istú základnú dosku a uz dlhšiu dobu má trápi podobný problém. Po diskusii z človekom z asusu vysvitlo že mám pamäte ktoré niesu oficiálne podporované výrobcom. Po výmene pc fungoval asi tak dva týždne momentálne zamrzne aj v biose. takže si myslím že doska je riadny nepodarok.Nakoniec mi človek od asusu doporučil hu vyreklamovat. Som zvedavy ako to dopadne. Ako ste problém vyriešili vy?