Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu?

Zdravím,
Chci si do mého pc pořídit novou grafickou kartu,ktrá by měla zvládat nové hry(NFS:Shift,Crysis,gta4,hrát budu v rozlišení 1920x1080,chtěl bych grafiku od nVidie ale nevím jakou,moje současná je 9600GT,a ta už moc nové hry nezvládá,do karty chci investoval max 180 eur.

zatím pouze marketingové krasožvásty. Fermi by měli předvést někdy v 1. kvartále, k dostání snad na jeho konci (když vše půjde dobře). Osobně to ale vidím na propadák, tak velký čip bude pekelně drahý a tu cenu nejspíše neospravedlní ani relativně vysoký výkon (a je otázka, co zatím kutí ATI - předpokládám, že už vyvíjí alespoň vylepšenou verzi HD5xxx, ne-li rovnou HD6000 řadu)

Jeden nejmenovaný server tvrdí, že Fermi by mohla být teoreticky již na konci února (to je teorie).Praxe je taková (problém s výrobou 40nm a TSMC ), že nebude ani v Březnu. Navíc co jsem četl, tak Fermi by "neměla" být herní grafika , protože Nvidia se ubírá jiným směrem (do profesionálního segmentu - grafiky pro servery), kde by měla mít větší zisky než v segmentu herním.
Jestli to tak opravdu bude, tak to se dozvíme časem..