Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesové macro

Dobrý den,
potřeboval bych přednastavit sled kláves který bych mohl kdykoliv znovu přehrát.
Např.: Doleva 8.92s, Doprava 5.24s, Dopředu 15.25s, Doleva 2.54s
(povely představují šimpy klávesnice "stlačené" po určitou dobu)
Děkuji

tak např. u BF2 se makra používají k úskokům, úlehům, bunny hoppingu, commandeři jich používají ve velitelské konzoli apod. Mapuje se to většinou na nějaké tlačítko myši nebo nepoužitou klávesu.