Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GT240 vs 9800GT

už jsem fak v koncích, měsíc se snažím vybrat si novou grafiku a když už jsem rozhodnutý tak se objeví nějaká jiná, chtěl bych proto vědět která z těhle dvou je lepší
zotac-zt-20405-10l-d147711.htm
http://www.alza.cz/zotac-zt-98gey3g-fsl-d142904.ht m
a hlevně která by byla lepší na hry
díky za všechny odpovědi

Nezakládej neustále další a další témata k jednomu problému! (touchwood)

Já doporučuju nekupovat ani jednu.9800GT mám...není tak špatná ale třeba Crysis na ni jede naprosto katastrofálně...s nejnovějŠím patchem na roylišení 1680x1050 s nej. detailama jede plnejch 8 FPS v tom úvodnim game-videu kde letíŠ v tom letadle. .Jestli jsi požitkáŕ a chceš si užít hry na plný detaily a bez sekačky tak kup raději nějakou tu novější ATI.