Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spuštění počítače

Dobrý den, potřeboval bych poradit jak spustit počítač.
Namontoval jsem novou základní desku(MSI 865PE Neo3 ver:3). Vyskoušel jsem jí s obyčejnou starou g.kartou a počítač se mi v pohodě spustil. Teď jsem dokoupil novou g.kartu (Sapphire Radeon HD 3650 512MB DDR2,AGP) a počítač se mi nespustí. Tu starou g.kartu už nemám, tak to nemůžu znovu skusit. Vyměnil jsem i zdroj 500W, a výsledek je stejný. Naběhne úvodní okno Windous, a hned to skočí do okna spustit v nouzovém režimu atd.. Jde při restartu spustit jen bios. Prosím poradil by mi někdo, jak to můžu rozběhnout? Předem moc děkuji všem. Díky trenkyss

Jestli to najede v nouzovém režimu nebo v režimu VGA. Je potřeba odinstalovat ovladače od té staré karty. Poté restart do režimu VGA a nainstalovat nové ovladače od ATI. Pak by to mělo frčet jak na drátkách. Zkontrolovat, zda nemá grafika přídavné napájení a podle potřeby ho zapojit.

Patrně můžeš mít potíž, jak už psal MM_Tank:
Ta karta je pravděpodobně PCIe s převodníkem na AGP
a některé desky to patrně neskousnou. Řešením je třeba AGP karta nVidie
typu 7600GS nebo GT. Snad nemám pravdu a existuje nějaké jiné řešení.