
TV karta nejde zvuk
Dobrý večer,mám TV kartu Leadtek WinFast DTV2000 Hybrid PLUS,ale mám potíže se zvukem.Když zapnu televizi tak mi nejde zvuk.Z karty vede několik kablů jedním z nich je zvukový kabel,který když propojím se subwoferem(dám ho místo klasického zeleného jacku který je propojený s počítačem) jedině takhle ten zvuk jde,ale nebaví mě pořád přepojovat kable.Právě známy co mi kartu instaloval mi říkal že to musím dělat takhle,ale přece to musí nějak normálně jít abych ty kable nemusel pořád přepojovat,prosím poraďte kdo má s tímhle nějaké zkušenosti,díky
"normálně" se to dělá tak, že výstup z TV karty strčíš do line-in vstupu své zvukové karty. Bývá označen modře. U karty by k tomuto účelu měl být přibalen krátký kablík jack male-jack male.
Jack z karty jsem strčil do modré dírky na desce,ale bez výsledku
zvuk pořád nejde
takže Touchwode nakoc to jde!Ještě jsem musel v nastavení karty nastavit Audi výstup na rear blue In,díky za pomoc
všechny moderní zvukovky už mívají autosense, tzn. že automaticky poznají, co mají připojeno. Nicméně se může stát, že to nezdetekují správně.