Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze odstranit integrovaný servicepack z CD Windows XP Pro?

Mám CD s Windows XP Pro CZ s integrovaným servisepackem 2. Bohužel jsem původní CD s Windows XP, kde nebyl žádný servisepack asi ztratil a zjistil jsem, že když nainstaluji na notebook ty windows se servisepackem 2, tak je ten OS strašně pomalý a těžkopádný. Hlavně to furt hrabe na disku (je tam jen 128 MB RAM). Proto by mě zajímalo, jestli se dá ten servisepack z toho CD nějakým způsobem zase vypreparovat.
[mod]upraven titulek - původně "servisepack" (host) (anarchist)[/mod]

Máš-li 128MB RAM tak by možná stálo uvažovat o Win 2000. Provozoval jsem je (pooomalu ale přece) na Pentiu 200MHz s 160 MB RAM. Nyní je mám na notebooku s Celerem 2,20GHz a 256 MB RAM taky. XP jsem měl, ale nebylo to ono; navíc je dvakrát nemusím, nemám rád pokd ke mne někdo přistupuje jako k tupci, což XP činí zhusta:-). Ale domnívám se že pouhá instalace xp bez SP nic nevyřeší.