Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalácia .NET Framework

Sú rôzne verzie - 1.0, 1.1, 2.0, 3.0, 3.5, potom k nim rôzne SP. Nakoľko nikde som nenašiel, čo ktorý balík obsahuje, resp. postup inštalácie SP balíkov, chcem sa spýtať, ako treba postupovať pri inštalácii kompletného .NET? Je napríklad nutné inštalovať verziu 1.0 alebo ju 1.1 obsahuje? Treba pred 3.5 SP1 inštalovať 3.5 a podobne?

Vedel by mi niekto jednoducho napísať, ktoré verzie, treba inštalovať a v akom poradí (ak je to dôležité) a či inštalovať pred SP aj pôvodný balíček?

Staci ti nainstalovat poslednu (3.5 SP1 ci kolko, ta obsahuje aj vsetko od 2.0 vyssie)
1.1 je nezavisla a instalovat ju neodporucam - za prve dodrbe ti userov u XP a zrusi automaticke prihlasovanie (treba to potom rucne prenastavit), za druhe zvycajne ju nepotrebujes (programy ktore potrebuju framework 1.1 budu stare a uplne nahovno takze ak ti nahodou nejaky program zahlasi ze mu treba framework 1.1 (sanca jak ze vyhras v sportke), tak ten program nepouzivaj, urobis tym len dobre).

Takže pokud mám v "Přidat odebrat programy" Microsoft .NET Framevork 1.1,
Microsoft .NET Framevork 1.1 Czech languae Pack,
Microsoft .NET Framevork 2.0 Service Pack 2,
Microsoft .NET Framevork 3.0 Service Pack 2 a
Microsoft .NET Framevork 3.5 SP1, tak kromě posledního můžu vše ostatní odebrat? Používám W XP SP3.