Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Bluetooth - propojení notebooku s mobilem

Mám problém s nastavením služby bluetoot v noteboku. Potřebuji přetáhnout obrázek z mobilu do PC a spojení s počítačem se nedaří.Když dám v možnostech zařízení bluetooth zapnout zjišťování, tak PC hlási,že při ukládání nastavení systémem Windows došlo k chybě.Přenos mezi telefonem a PC nefunguje, ale v minulosti to chodilo bez problémů. Poradí mi někdo, kde by mohla být chyba? Díky. Mám OS Windows XP.

Změna předmětu, původně: Problém s Bluetooth (host)

Ve spravci BT v pocitaci odeber vsechna zarizeni, rovnez tak v telefonu, v BT menu telefonu nastav viditelnost vsem a zkus oba pristroje znova sparovat, pripadne ve spravci zarizeni v PC odeber BT adapter a opakuj vse co jsem vyse psal, ani nepises co mas za model telefonu.:-)

Sparuj to tak ze pravym mysem klepnes v trayi na ikonu BT adapteru v pocitaci, vyjede okno a uplne prvni polozka odshora je pridat zarizeni, telefon musi byt ve viditelnem rezimu, BT adapter vyhleda dostupna zarizeni, cili tvuj Samsung a pote postupuj podle pokynu v menu BT adapteru v PC a pak take budes vyzvana telefonem k zadani klice. Postupuj krok za krokem podle pokynu, neni tam co by nemelo jit, dulezita vec je mit telefon ve viditelnem rezimu, to znova opakuji. Jeste dotaz: nejaky soft ktery byl s tim Samsungem jsi tam mela instalovan? Nyni uz tam neni? nebo je?