Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s instalací ovladačů na Thnikpad T43

Dobrý Štědrý večer. Mám problém s instalací ovladačů na notebook IBM Thinkpad T43.Instaloval jsem ethernet, Wirelees, Audio. Grafickou kartu jsem nainstaloval v pořádku. Po instalaci ovladačů neběží ani ethernet ani wifi ani audio (pc jsem samozřejme po instalaci restartoval). Chtěl jsem instalovat ovladače i přes správce zařízení, ale všechno to jsou instalačky, ne INF soubory. Ovladače stahuji z http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/documen t.do?lndocid=MIGR-58597 . Model laptopu - 2668-44U. OS-Windows XP Professional. V čem je problém?

Teď jsem pčipojený přes Dlink PCMCIA Adapter.

Ovladače síť. adaptérů rozbalte do c:\Drivers\Win..., pak je zaveďte ze Správce zařízení volbou "Aktualizovat ovladač" a vyberte cestu C:\Drivers\Win..., tedy tam, kde jste rozbalil drivery stažené z webu IBM a restartujte, pojede to (pokud ovšem máte správné ovladače).