Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení mikrofonu

jak nastavit mikrofon na usb sluchátkách?na ovladači od výrobce to není a v ovl. od zvukovky to asi nenastavím,když tam se mi žádné usb hardwary neukazují..a ještě mě trápí,že když zapnu Teamspeak,tak začne takové nepříjemné pískání v uších... nevíte jak nato?dík

tak ten mikrofon uz sem vyresil preinstalaci softwaru uz se tam zobrazuje,ale ten teamspeak porad hučí..
když mám nastavení takto:http://s2.imgupload.cz/img/126585/7qPfI/Bez-nss-zv u.jpg ,tak to hučí,když vlevo přepnu na Realtek HD audio input,tak to pískání zmizí..všechny slyším,ale oni neslyší mě.zkoušel jsem už všechny kombinace,ale jdu slyšet jen tehdy,když mi to hučí..nevíte opravdu nikdo?:(