Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám free hosting pro Wordpress

Ahoj,
chtel jsem se zeptat jestli nekdo nahodou nezna free hosting s podporou wordpress a kdyby to aspon trochu slo tak CZ.
Predem moc dik

Změna předmětu, původně: Free Hosting
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

ok, dal jsem to na hostuju.cz, ale nechci zakladat novy vlakno, takze, jsem mel vytvorit configuracni soubor, ale kdyz ho vytvorim na webu mi to ale pise CHYBA: $table_prefix v souboru wp-config.php může obsahovat pouze písmena, čísla a podtržítka.

dal jsem sem dotaz, nekdo mi tady odpovedel ze staci PHP a MysQl kdyz umi ten hosting, tak jsem to nahral pres total commander na hostuju.cz, rekni mi co je na tom k nepochopeni, jestli mas pomalej net a to nahravani ti trva hodinu je to tvuj boj, ale ja to mam do 3 minut.

Že Wordpress vyžaduje PHP a MYSQL to si snad každý může přečíst přímo na webu Wordpressu nebo v návodu na instalaci, na to nemusí dávat dotaz do poradny.

Ty ses ptal na hosting a během deseti minut, aniž bys čekal na odpovědi, ses stejně rozhodnul sám. Takže celý dotaz byl v podstatě zbytečný.

O můj upload neměj péči...