Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zive.cz vs. poradna.net

Ja som bol v minulosti návštevník žive, ale teraz som prešiel k vám. Aj keď síce tu sa mi pomoc nedostala na moje otázky. Ale beriem to tak, že zatiaľ toto je len beta verzia poradne, tak sú tu aj beta poradcovia.:-D
Dúfam, že admini znesú v budúcnosti prípadnú kritiku. A teda, že ma nevybanujú.:))

Že se nenajde nikdo, kdo by měl zkušenost s kombinací dvou určitých kousků hardware (viz Váš dotaz), není nijak šokující a rozhodně to nesnižuje kvality rádců. Navíc například já (a nebudu sám) se důsledně VIA vyhýbám. Takže bohužel nemohu sloužit. Spolehlivější je čerpat informace v těchto případech z diskusí u produktu na stránkách prodejců!