Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dělení disku ve Win 7

Ahoj, pokouším se rozdělit disk ve Win 7 systémovým nástrojem. Mám 640GB disk, chci 100GB systém + zbytek data. Win mi nabízí 610 378 MB k rozdělení 303 762 : 303 762 (jako minimální nutné místo).

Co s tím ? Jak zadám rozdělení 100 GB : 500 GB ?

Je možné aspoň nějak zazálohovat čistou instalaci v komprimované podobě na ten nový oddíl, abych si mohl syn začít hrát hry ? (a abych instalce všeho možného smetí mohl vrátit do stavu čisté instalace ?)