Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se skypem

Dobrý den,chtěl jsem vás požádat o jednu laskavost.Mám totiž problém s odstraněním skypu.V programu:pridat ci odebrat mi to pise chybu:/Zdroj instalace není u tohoto produktu k dispozici.Přesvědčte se,zda zdroj existuje a zda k němu máte přístup/. Nevím co s tím mám dělat abych to odstranil.Zkoušel jsem to přes stav nouze ale bohužel se mi nepodařilo do něj dostat. Máte nějaký jiný typ? Děkuji
Změna kategorie, původně: Internet (karel)

Pokud to nejde přes Ovládací Panely - Přidat - Odebrat programy
nebo rovnou přes nabídku Start-Programy atd... Uninstall, což bych se divil,
tak najdi složku Skype v Program Files a spusť uninstall soubor.
V nejhorším možném případě všechno smaž ručně včetně záznamů v registrech,
zkontroluj procesy po najetí Win, msconfig a jukni i na boot atd.