Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizla mi dvd

Ahojte môj problem ,mam novy nodbuk ,všetko bolo ok až dovtedy kým sa dcera nehrala s ním a postlačala čo ani neviem ,a zmizla mi dvd ,v biose je aj v spravcovi ale ak dam cd do mechiky nič sa nedeje len sa načita a dosť neotvorí mi nič ani v tento počitač nieje ,čiže nemôžem ani nič inštalovať ,dokonca mi nejde ani usb kluč ,prosim moc poradte mi čo stým vopred velmi pekne dakujem

Napřed musíš uvést co nejpřesnější konfiguraci tvého NB,
v nejhorším případě Everest Home výsledky, zdroj musíš "oko test".

everest

Vyloženě tip: zkus přeinstalovat komplet Windows
ze skrytého oddílu HDD, pokud sis udělal zálohu.
Jako poprvé "1" bych doporučil Bod Obnovení a restartovat.

Nevím,jestli Ti to pomůže : Spusť RegEdit: kláv.Win.-R , regedit , HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Contro l/Class/{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318], KLIKNI NA KLÍČ,v pravé části je Lower Filters REG_MULTI_SZ ElbyDelay
Upper Filters REG_MULTI_SZ SiRemFil takto to mám já na svých Win7 a svém stolním PC.Schválně to porovnej se svými hodnotami. Podle pokynů,když se ztratí CD,DVD mechanika ze systému tak se mají smazat hodnoty Lower Filters a Upper Filters.Není to se zárukou. Kdosi Ti radil reinstalaci z vytvořené zálohy od výrobce. V manuálu máš jakou klávesu stiskneš při bootování pc.a tím spustíš celý proces reinstalace,pokud nemáš k noťasu disk obnovy.A také ještě vyzkoušej bod obnovení nějakého staršího data.Hodně zdaru