Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika do AGP nebo integrovana???

:-(Cau chtel sem se zeptat jen tak lajtsky ktera grafická karta je asi lepší do agp nvidia geforce mx 420 nebo integrovana na dese Gigabyte GA-K8N51GMF protože skladam ted comp amam tu grafiku do agp geforce mx 420 a nevim jestli je lepši než ta integrovana 6100 samozřejmně že časem tam dam do pci-expres ale ted mi na to nevychyzí finance moc diky za každou radu.:-(

Ako lepšia voľba je myslím tá Gigabyte GA-K8N51GMF s integrovanou grafikou. Tá integrovaná GPU má nové inštrukčné sady oproti geforce mx 420. Ak to máš len ako dočasné riešenie, tak to integrované riešenie od Gigabyte s PCIe slotom mi vychádza ako výhodnejšia voľba, ako kupovať kvôli starej karte dosku s AGP portom.