Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stranka na vyhledani fotek na internetu?

ahoj, prosim vas, existuje nejaka stranka, kam nahraju nejakou napriklad malou fotku, kterou jsem nasel nekde na internetu a ono mi to najde weby, kde to naslo treba stejnou nebo podobnou ?? (napriklad, kdyz vidim na webu maly obrazek a libi se mi a chtel bych ho mit vetsi)diky
Změna předmětu, původně: fotka (Kurt)

a jak si to vlastně představuješ? Že někdo zdarma vymyslel umělou inteligenci kombinovanou s výkonným vyhledávačem a indexerem obrázků?

Ono totiž "poznat" že obrázek je identický s tvou miniaturou jaksi strojově moc dobře nejde...