Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PayPal - peniaze za aktiváciu karty

msx., 25.12.2009 18:51
Akurát ma mrzí, že to zožere z účtu 1,5 + 1,0 €, ktoré nikdy neuvidím, pretože na PayPal mi nenaskočili ani pri aktivácii prvej karty ani pri aktivácii tejto teraz. :-(

Kam vlastne idú tie peniaze? Vraj by mi mali byť pripísané na účet, ale ja ich tam nemám. Čo s tým?

Takže to 1 € mi v blokovaniach po čase bolo nakoniec zrušené a ostalo na účte. Takže všetko je v poriadku. Stále ale nerozumiem, kam sa podeli peniaze, ktoré sa stiahli z účtu pri aktivácii prvej karty. Lenže to bolo dávno a vtedy som myslel, že to je nejaký poplatok za aktiváciu, tak som to nechal tak a dnes to už otvárať zrejme nemá zmysel. Uzatváram, vyriešené.