Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Která tiskárna je lepší? Pixma IP4700 nebo MP550?

Zdravím a přeji pěkné svátky.

prosím o radu.
nemužu se rozhodnout mezi 2mi tiskárnami a to jezd canon pixma ip4700 > http://www.cybex.cz/Hardware/Tiskarny-Multifunkce/ Canon-PIXMA-IP4700-A4-Printer-Print-DVD-duplex-USB -20/produkt=860237653/kategorie=740/ cena 2373,- nebo http://www.cybex.cz/Hardware/Tiskarny-Multifunkce/ Canon-PIXMA-MP550-A4-print-scan-copy-USB-20/produk t=860237658/kategorie=743/ 2 218,- pak potřebuji poradit jde do techto tiskaren tato barva? jelikož u každé je napsané, že podporuje jeho předchudce jezd mp540 a ip4600 .. a dale jaky je rozdil mezi barvami

Canon Single Ink Tank Black PGI-520BK
Canon Single Ink Tank Black CLI-520BK

Když jedna je o 20 kč dražší děkuji. popř doporučte jinou tiskárnu v této cenové relaci.
ještě jednou přeji krásné prožití vánéčních svátku : )

Co je na tiskárně multimediálního? ::)
Změna kategorie, původně: Multimedia
Změna předmětu, původně: Která tiskárna je lepší? diky za rady (host)

A kterou by jste spíše doporučili? chtěl bych kvalitní fotografie, casto text, obcas si udělat vizitky apod .. obyčejné domáčí používání .. ale zase nechci uplně obyč tiskárnu tu doma mám a vícekrát už ne.

poslední otazka .. jdu do mp550 existuje do teto tiskárny zasobnik barvy, kde jsou obsaženy všechny barvy? jako jsem to měl na staré tiskárně? a jak se chránít proti zaschnutí inkoustové naplně? tod' vše jelikož mi na staré tiskárně zaschla.