Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po sestava na všechno

Potřeboval bych poradit se sestavu,které bude sloužit na přehrávání filmů ve vysokém rozlišení,amaterskému střihu videa a hraní her,pc by mělo být spolehlivé a tiché.Halvně by mě zajímalo jestli zdroj utáhne celou sestavu a jestli ramky jsou dobré k použitému procesoru.Tady jsem si něco sám navrhl
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=S7O01T EL01L9Q01RCW01RV501U2X02L9W01UJ301SMV010BN01

Děkuji za rady

Určitě ne paměti Zeppelin, raději vem nějakou kvalitnější značku, např. Kingston.
Nevidím tam harddisk.
A klávesnice - pokud píšeš všema deseti, mohla by ti vadit klávesa obráceného lomítka vedle levýho Shiftu. Pokud jsi psavec příprsťák, tak toto ignoruj.

A ještě něco - opravdu potřebuješ Ultimate verzi Windows? Jestli to opravdu stojí za ty dva litry navíc, vůči Home Premium.

Ok,takže Windows beru Home Premium a ty dva tisíce dám rači do nějaké lepší desky,může být tahle?
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8M0982XNUMY jsou k ní i paměti,jsou dobré?
Ten monitor bych chtěl tenhle,protože chci bílý,ale jestli znáte jinej 22´a vyšší bílej a lepší klidně mi na něho dejte odkaz,ten disk je dobrej tenhle?http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7H1TZ1U2IUX

Nečetl jsem to celé, HDD sis vybral WD, mám dojem, pohoda.
600 bys mohl ušetřit na case výběrem CoolerMaster Elite řady 330 a výše.
Zvaž výběr W7 Ultimate, jestli to využiješ.
Přiber jeden 12cm silent cooler PWM na foukání do case,
CM Elite 33x case mají zadní větrák 12cm už ve výbavě.