Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po výměně grafické karty počítač "blbne"

muže mi prosím někdo poradit,odešla mi grafická karta a ta nová mi nejde nainstalovat,navíc mi pořád skáče obraz a počítač je pomalí,v opravně mi řekli že potřebuji všechno vymazat a nainstalovat nové,windows a asi všechny software,ale vubec nevím co tím mysleli,prý tím vyřeším celý problém,tak nevím.
Změna předmětu, původně: počítač blbne (mif)

Odinstalovat ovladace stare GK, pokusit se nainstalovat novou kartu. Z vlastni zkusenosti ale poradim kompletni reinstall OS - i kdyz odeberes stare drivery nejakym killerem, vykon nove grafiky je urazejici (i polovicni). Cim to je nevim, stava se to tak v padesati procentech pripadu.

Delavam to celkem casto a mam vyse popsane zkusenosti. Vzdy davam loop na 3DM (jedno jakem) na test, nakonec benchmark. S padesatiprocentni pravdepodobnosti jde vykon po vymene grafiky do kytek (i pri zmene/UPG karty stejneho vyrobce). Resivam to reinstallem. Pravdou je, ze takove "mysky" jsem zaznamenal pouze u WXP - Vista to nedela (a s W7 zatim moc zkusenosti nemam).