Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý zdroj?

Dobrý den,koupil jsem si novou grafiku a nainstaloval crysis hra beží naprosto plynule ale asi po 5 minutách hry se hra sekne a po chvíli rozběhne bez barev a napíše mě to že grafické ovladače nepracují správně...myslím si že je to zdrojem mám 500w fortona ale slabého a grafika je gtx 260 soc...děkuji vám za vaše názory
Změna předmětu, původně: Hra se sekne (touchwood)

500W Fortron by měl stačit, pokud to není verze AXP. Měl bys být v takových případech co nejvíce konkrétní. Rovněž by stálo za to uvést verzi ovladačů, u nvidie na tom záleží..

Ale spíše než zdroj bych to viděl na špatně nainstalovaný driver, nebo jeho špatnou verzi.

no ten zdroj není ani 80+(snažím se nalézt na internetu a zatím nic)jinak sestava je geforce gtx 260,core 2 quad 8200,dvd rom,4 gb ram,hdd,jinak u nějakých her to neblbne třeba track manii hraju v pohodě ale jak mám náročnou hru(crysis,cod5)tak se mě to už sekne.....