Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Volant a hry

Dobrý den všem,nedávno sem dostal volant a když připojím volant k pc tak se mi sekají všechny hry a jdou mi jenom takové ty starší (rally champions extreme) ta se mi neseká ,jak je to možné???Třeba NFS Underground se mi seká world racing 2 a takovéhle nové hry se mi prostě sekají.Nevíte čím to je prosím.Nemuže to být grafickou kartou nebo malá pamět.

Grafická karta:NVIDIA GeForce 6200 TurboCache
Ram: 512MB

Děkuji za odpověd všem kteří mi odpoví.

Ono by chtělo zkusit do toho počítače přidat paměť a lepší grafiku. Je možné že bez volantu se to neseká protože volant sežere nějaké množství paměti nebo jeho ovladač sežere část výkonu cpu nebo třeba i usb při připojeném volantu nestíhá.
Dokud to nevyzkoušíš tak to nezjistíš. Já už za ty roky co dělám do pc viděl divných věcí :-)

Zdravím!
Vygooooglil jsem si podle klíčových slov i tuto diskuzi. Podařilo se tento problém nějak vyřešit?
Min. týden jsem koupil od Geniuse volant F1 a příznaky se projevují naprosto stejně. Záměr byl hrát NFS Underground II. a novější Carbon s volantem. Na PC jede vše optimalně přes klávesnici. Připojím volant do USB a obraz se značně zpomalý. Bylo to připojeno na PC mých malých synů, starší plečka P4 3,6MHz, 2GB RAM a turbo grafika nVidia s 512MB. Projevovalo se to stejně u obou titulů. Ovladače všechny origo. Nedalo mi to a připojil jsem volant na svůj novější PC, Penťák 4 jádro na 3,16MHz, 4GB RAM a 1028MB grafika - stejné hry a výsledek naprosto schodný. Po klávesnici vše OK, ale s volantem obraz jemně zpomalený. U obou PC nená žádný zásadní význam snížení nastavení rozlišení a nepatrně i zobrazení detailů. Tak že začínám mít pocit, že to nebude problém v HW, když u zmíněných titulů podle vydavatele jsou požadavky několikanásobně nižší.
Díky za každý postřech nejlépe na mail CBR1000F@seznam.cz