Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem konverzia charset

zdravim,
mam text-napr:

...sprava=no+som+%C5%A1%C5%A5ast%C3%ADm+cel%C3%BD+bez+seba...

je to z wiresharku-paket v ktorom som to zachytil obsahuje:

Accept-Charset: iso-8859-1, utf-8, utf-16, *;q=0.1

...ako mam z toho spravit citatelny text?

skusal som napr tento charset konverter: recode.php
...rozne zdrojove a cielove charsety, ale nedostal som spravny text.

... nejake tipy, ako sa k nemu dostat?

thx.

aha no dik,
a nemohol by si mi pomoct este s urcenim zdrojoveho a cieloveho charsetu?

skusal som rozne moznosti: utf-8,16, windows 1250, iso 8859-1 a bud sa ten text vobec nezobrazil alebo este horsie(zmenili sa aj obycajne pismenka)

dik.

edit: a urcite mam najprv previest charset?
ja som to skusal najprv unescapovat a potom v prehliadaci(na tej istej stranke, po unescape-povani) som menil charset ale to moc nepomohlo. skusal som tieto: utf-8,windows 1250, iso 8859-1, iso 8859-2