Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir v pc nevím si rady

Dobrá den,mám velký problém s pc.Dneska jsem zapl pc a když už jsem byl na hlavní ploše tak začalo něco nabíhat a potom naskočilo přes celou obrazku toto cimg2258j.jpg já nevim co stim pc funguje jen v nouzovém režimu jinak vždy naběhne toto.A aby to byl vir který se odstraní poslání sms to je blbost ne?

hezký.
když jsi v nouzovém režimu, vlez si do adresáře C:\WINDOWS\system32\drivers - a podívej se podle data, co nového by tomu viru mohlo odpovídat - budeš potřebovat normální správce souborů.
divný dll/sys můžeš ještě srovnat s jiným pc.

taky můžeš spustit nějaký autoruns/msconfig.exe, a pro jistotu zkontrolovat co se spouští po startu.
i hijackthis by mohl vypsat log v nouzovém režimu.

hehe: "virus vytvořil řadu nevratných změn v systému bios" - zkouší vydírat, nahlas je na policajty, telefon mají.