Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "WINDOWS PŘESTAL PRACOVAT" hlásí NB

Ahoj, už asi dva týdny mám nový NB ASUS N60DP s operačním systémem W7. Občas se mi stane že když sem většinou asi na ploše že mi NB hodí hlášku Průzkumní "WINDOWS PŘESTAL PRACOVAT", poté řešení problému. A pak nic tabulky zmizí nachvilku zmizí ikony a vše de znova používat... nevíte čím by to mohlo být?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Propana tohle delaji nahledy windows a ne viry, mas proste nainstalovan naky program ktery podporuje obrazek ktery neumi zobrazit widle, tohle je prave MS kravovina kterou udelali uz v jehoviste, bud se smiris kazdy den s vyskakovanim (pruzkumnik z MS se zblaznil) a nebo zkusis odinstalovat vsechny multimedialni prohlizece obrazku a prehravace videi, a pak postupne je znovu nainstalovat, jinak problem nikdy nezjistis.