Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje ADSL router s gigabit switchem?

Ahoj,
stojím před úkolem vyměnit kombinaci právě umřelého ADSL routeru s rychlostně již dlouho nedostačujícím 10/100 switchem za nový router a gigabitový switch s alespoň 4x RJ-45, nejlépe i s WiFi (může se hodit v budoucnu). Vyměnit obě krabičky samozřejmě není problém, přesto však hledám nějaké řešení, které by sdružilo všechny potřeby do jednoho zařízení (jakkoliv nejsem příznivec těchto multikrabiček, tak uznávám, že je o něco jednodušší cable management a celková spotřeba je často také nižší).

Nicméně žádné takovéto All-in-one řešení jsem nenašel, nemají gigabitové switche. Obracím se proto na vás, třeba znáte takový výrobek.

Děkuji.

Doba o pár měsíců pokročila a já stále na českém trhu nenacházím vhodné řešení, tak jsem si říkal, že třeba někdo z vás informovanějších bude již mít nějaký skrytý tip...
Děkuji.