Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spravit obraz na TV?

Mám PDP Panasonic TX-P42S10E a GK NVIDIA Ge Force FX 5200 a Windows XP Professional. PC a TV je propojeno S-video kabelem. Ale nemohu zobrazit na TV celou plochu. Jak na to?

na fx5200 zabudni na celú obrazovku cez analog vide/tv out,tam je možné len 640x480/60Hz NTSC a 800x600/50Hz PAL max-použitelné a pozeratelné jedine na televízoroch s malou obrazovkou alebo s najnižším podporovaným rozlíšením,výnimky sú,resp.boli tvz.5200 personal cinema verzie,kde mal na starosti video/tv-out prídavný video-dekoder philips/chrontel/TI TVP ....,nie priamo grafický čip...

Opravdu? Ja na obyc. FX5200 pres klonovani poustel az 1280x1024, coz ale bylo nekoukatelne a splyvalo to na CRT. Na filmy jsem dal rozsireni plochy, pretahnul VLC player do plochy na PC a pravym tlacitkem zvolil 4:3 ci 16:9 (ve volbach je i 16:10 apod.). Jak se to bude chovat na sirokouhle nevim, na CRT fo fungovalo bezproblemove.

S porizenim noveho PC jsem dal zakladni GF7200 (proc nemohli nacpat TVout do integrovanych grafik???), ta neustale detekuje pripojeni pri jakemkoliv nastaveni a oproti FX5200 a MX440 se obcas trha. Pouze v SM Playeru jede TVout plynule...