Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG 4166B někdy nepálí DVD

Ahoj. Mam uz druhou LG 4166B a nekdy se mi stane, ze nejde vypalit zadny DVD. Vypalovacka se tvari jako kdyby v ni nebylo zadne medium. Zkousel jsem ruzny druhy medii a vypalovacku i v druhym PC a stale nic. Moje prvni 4166 pro zmenu zase nepalila ani nemazala CD-RW. Reklamoval jsem ji, dostal novou a ted pro zmenu tohle. Ted docela lituju, ze jsem si radsi nekoupil jinou znacku a ridil jsem se blbejma recenzema. Napada vas nec jineho nez druha reklamace? Firmwere jsem prahral pokazde na nejnovejsi a nepomohlo to. To mi radili hned v servisu.

To uz ted taky vim. Ja jsem vypalovacku vybiral docela dlouho a tuhle LG vsude dost chvali. Kamos ji mel taky asi tyden po mne a podelala se mu hned za tyden tak si nechal rovnou vratit penize a koupil Nec a je vysmatej. Jenze me penize nechtej vratit, ze pry musim reklamovat 3krat na stejnou zavadu. Docela mne to dost stve protoze takova vypalovacka je k nicemu.
No nic, diky za radu. Hned zitra ji odnesu na druhou reklamaci a zase nebudu mit mesic na cem palit. Penize na novou ted nemam.

Doporučuji si prostudovat obzvláště bod 6 v následujícím odkazu:
www.spotrebitel.cz/index.php/article/articleview/58 10/1/1367/
//edit: Četl jsem to třikrát a vychází mi z toho bohužel to, že v prvním půlroce má zakazník právo si vybrat mezi opravou a výměnou. Pokud ani jedno není možné, pak teprve má právo na odstoupení od smlouvy. Na odstoupení od smlouvy má právo pochopitelně i v případě, že se potřetí vyskytne tatáž vada, která již dvakrát byla záruční opravou odstraněna.
Takže jsem Vás pravděpodobně mystifikoval, i když to nebylo z mé hlavy - vyslechl jsem to v TV ve spotřebitelském testu.
//edit: Každopádně i to je pro Vás pozitivní. V žádném případě nemusíte čekat měsíc na vyřízení reklamace, předpokládám, že vyměněnou mechaniku nemáte zdaleka půl roku. Takže žádejte okamžitou výměnu a pokud se to bude opakovat znovu, pak odstupte od smlouvy.

Hm, skoda. Takze zase cekat, nez se reklamace vyridi. Ono to totiz nefunguje tak ze by to menili rovnou na prodejne, ale posilaji to kamsi do LG kde teprve rozhodnou o opravnenosti reklamace. A ze si davaji na cas! Takze mesic nez mi daji novou, pak zase tyden nez se objevi porucha, dalsi mesic na treti reklamaci a pak snad dostanu penize zpatky a koupim si neco uplne jineho nez kram od LG. Tak jak to vidím nekdy v kvetnu bych mohl mit funkcni vypalovacku. To jsou teda vyhlidky!

Ja teda nevim jestli maji v prodejne prostredky na to aby mi predvedli funkcnost vypalovacky. Ale kazdopadne to zkusim. Uz minule mi tvrdili ze maji na vyrizeni reklamace 30dni a ze firma LG je vetsinou i dodrzi a malokdy vyridi reklamaci rychleji. Tak nevim. Jsem z toho docela uz otravenej.

Tady opravdu nic jiného než reklamace nepomůže. Rozhodně bych nedoporučoval rady některých zdejších dobrodinců (viz. úplné odpálení mechaniky). V tomto případě reklamace proběhne naprosto bez problémů, je to běžná a častá závada mechanik LG.