Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hláška při zapnutí

Ahoj,prosím vás,teď jsme zapnuli pc a tohle na nás vyběhlo.Nevíte co to je,a co s tím???Podle toho loga vlevo nahoře si myslím,že to patří k přehrávači realplayer,ale nevím jestli opravdu a co s tím.Děkuji M.

hovorí sa tomu ADWARE

Wiki píše:

Adware (skratka z angl. advertising-supported software) je akýkoľvek softvér, ktorý automaticky zobrazuje, prehráva alebo sťahuje reklamný materiál na počítači po svojej inštalácii alebo pri používaní tohto softvéru.