Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prime95 vytíží CPU jen na 51%

Zdravím již poněkolikáté. Mám problém s Prime95. V recenzích o softu se píše, že vytíží CPU na 100%. Ale když se podívám do správce úloh, píše mi to pouhých 51% +/-.Díky za pomoc.

Změna předmětu, původně: Prime95 (host)

Prime 95 je aplikace pro jednojádrový procesory. Pokud máš dvojjádro, tak to vytíží pouze první jádro. Ve výsledku to pak vypadá, že je to jen na těch 50%.
Pokud chceš vytížit obě jádra, použij Orthos.