Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem safari az na 90% cpu

prosim vas poradte co mam delat kdyz mi najednou safari zere az 90% cpu. ono se to postupem casu trochu snizi ,ale jakmile zacnu zase pouzivat tak zase vyjede nahoru. mam problem napsat i tohle, je to cele zabrzdene. mam xp sp3 diky

poradte co mam delat kdyz mi najednou safari zere az 90% cpu

inu není nad úplné informace.

takže si prolez co se automaticky spouští po startu a proč - msconfig.exe, autoruns, starter, hijackthis...
jaké procesy zůstávají běžet v paměti - tasklist /svc, starter, process explorer...
co ti komunikuje ven - netstat, tcpview, obousměrný firewall...
zkontroluj spyware doplňky ve všech prohlížečích.