Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TCP Packet Size

Mám takýto problém potrebujem zmerať odchádzajúce a prichádzajúce TCP packety pre server cez nejaký program najdem si danú IP a budem merať
Prečo to potrebujem no to je ďalšia vec...normálny klient využíva daný počet packetov klient ktorí narušuje systém túto hranicu poruší a tu by som potreboval niečo nejaký návod ako nastaviť maximálnu a minimálnu hodnotu pre TPC ak by bola prekročená klient by bol odpojený

OS: Windows 7 64-Bit a Windows Server 2008 64-Bit (Server 2008 bude testovaný potom)
Čo potrebujem: Popíšem vám to presne užívateľ sa pripája cez svoj herný klient na náš server. prebieha komunikácia medzi serverom a klientom. užívateľ ktorí nemá zapnutý žiadny cheat alebo soft ktorí narúša systém nepotrebuje aby server odosielal pre jeho klienta viacej packetov. Ak zapne napríklad "speed hack" užívateľ sa rýchlejšie dostáva na nové lokácie a server musí pre daného užívateľa odosielať viacej dát. Ja potrebujem namerať normálne hodnoty odosielania dát k užívateľovi a cez nejaký soft ich porovnávať online a keď prekročia stanovenú hodnotu zablokovať resp. odpojiť daného klienta.
Takže hladám soft na nameranie hodnôt a soft ktorí to bude kontrolovať.